Product #: FX20SOL2020
Page 123
FDA Approved USA Made
product image
Now Displaying: with Flexo Ink Print imprint
For real-time access to select stock product inventory, order status, and more, please .
  • White
Elephant
20W x 20H x 6
Product #: FX20SOL2020
Page 123
Flexo Ink Print
FX20SOL2020
$2.14 $1.62 $1.44 $1.40 $1.34 A
Column price is per item, and includes a 1 color/1 side ink imprint. Plate charges are additional.
  • White
Also Available With These Imprints
Imprint Areas
Front and Back 10W x 10H
Additional Charges
Reorder Set-Up No set-up charges for exact reorders.
Production Time
New Orders 4 business days after all final approvals
Reorders 3 business days after all final approvals
Rush Orders
Art Templates
FXSOL2020.pdf
Imprint Colors
ups logo
Freight Estimator
Box Quantity: 250
Box Weight: 33 lbs
Box Dimensions: 21W x 27H x 6